Nieuwe BED-SCHOOl pilot groep
start september met 50% korting! >>

Dagen
Uren
Minuten
Seconden

Meld je nu aan voor de Kickstart Actie. Dit aanbod loopt af over: 

Dagen
Uren
Minuten
Seconden

Dag 1

Inspiratie & Plaatjes 

Deze Challenge is nu afgelopen...

Volg de online training in je eigen tijd en tempo met een VIP ticket
Of design samen met mij verder in de CBC 

👀 749 mensen hebben deze training al bekeken.

Let’s Create Something Beautiful!    
Start deze 5-daagse Challenge met het bekijken van deze eerste Inspirerende video. 
Deze video is het begin van iets heeeeeeel tofs waarbij er zoveel mogelijkheden voor je zichtbaar kunnen gaan worden. In iedere les komt er weer een mooie stap bij…

De Lessen:

Iedere dag komt er een nieuwe les vrij tijdens deze Challenge. Je kunt ze gratis bekijken en volgen tot en met vrijdag 30 augustus.
Heb je deze week minder tijd of wil je ze nog een keer op een rustig moment terugkijken? Doe mee met de VIP lounge en krijg lifetime toegang op de lessen. 

Dag 1

Inspiratie & Plaatjes

Dag 2

Experimenteren met lettertypes & vormen

Dag 3

Spelen met Kleurenpaletten

Dag 4

Maak een Pro Plaatje

Dag 5

Creëer een Fantastische Branding

Is Canva Totaal nieuw voor jou?
Is dit voor het eerst dat je met Canva werkt en heb je echt geen idee hoe Canva werkt na het kijken van de video’s in deze Challenge? Dán zou de Canva Basis training in mijn
CBC (bekijk het einde van de replay van de kickstart van donderdag ochtend)
een goed idee zijn om stap voor stap vanaf het begin
Canva goed onder de knie
te krijgen.  

We werken met de tool Canva

We werken tijdens deze Challenge met de super fijne tool Canva. Er is al heel veel mogelijk in de gratis versie. In deze challenge laat ik meerdere mogelijkheden zien voor Canva Gratis en PRO.
Heb je nog geen Canva account?  
Maak een gratis account >>

Canva kun je openen in je browser (gebruik hiervoor bij voorkeur Google Chrome) of download de Canva APP op je pc. (Voor Windows klik hier, voor MAC klik hier) Beiden zijn goed om te gebruiken en kies hierin je eigen voorkeur.  

Bekijk de les van Dag 1

Na het kijken van de video in deze les, ga je lekker op zoek naar Inspiratie en verzamel deze op je telefoon. Aan het eind van deze eerste dag of aan het begin van dag 2, ga je alles uploaden in je Canva account (met behulp van de stappen uit de video).
Zaterdag & Zondag heb je ook een “Break” tijdens deze Challenge en is bedoeld om even bij te komen en wellicht nog verder te gaan met deze eerste 3 lessen. 

Belangrijk: Je hoeft nog GEEN professioneel ontwerper te zijn. Je mag gewoon lekker plaatjes zoeken die jou inspireren en er een foto van maken. 
Het belangrijkste is: Maak plezier en geniet ervan! 🌸🙂 

Give Aways Winnen! 🏆

Hoe kun je winnen? Deel jouw mooie Creaties op Instagram! 🙂 Wees creatief en origineel en zorg ervoor dat je mij in je Instagram post of story tagt (@carola_beleeft) én gebruik de Hashtag #challengemetcarolabeleeft  – That’s it! 🙂

Prijs 1: De Branding & Design School (t.w.v. €1997)
Prijs 2: De training Websites maken met Canva (t.w.v. €497)
Prijs 3: De training Instagram Branding&Design (t.w.v €497)  

De winnaars worden willekeurig gekozen en op vrijdag 30 augustus om 10:00 uur bekend gemaakt per mail.

Meld je aan voor de VIP Lounge voor €24

Je krijgt dan voor iedere les een Live Demo & Template. Er is tijdens de challenge een Q&A voor deze groep en je kunt altijd alle replays en demo’s terugkijken!
Ik ben tijdens de Challenge aanwezig in de VIP Lounge en kijk met je mee wat je maakt en met ons deelt. Je hebt de mogelijkheid om al je vragen over de lessen te delen en ik maak er gepersonaliseerde Q&A’s van. 

Dit geeft je een nóg meer volledige ervaring tijdens deze waardevolle Challenge 

 

Als CBC member (vóór 22 augustus 2024) heb je automatisch al toegang tot de VIP Lounge.

De Agenda

Dit is wat je kunt verwachten vanaf donderdag 22 augustus:

Ik leer je hoe je jouw creatieve ideeën kunt omzetten in prachtige Designs (met Canva)
voor Unieke eigen Uitnodigingen, Kalenders, Kaarten, Socials, Website en overal waar je het wilt laten zien.

Donderdag 22 aug.

Inspiratie & Plaatjes

Vrijdag 23 aug.

Lettertypes & vormen

Zaterdag & Zondag

Rustdag 🙂

Maandag 26 aug.

Spelen met Kleurenpaletten

Dinsdag 27 aug.

Maak een Pro Plaatje

Woensdag 28 aug.

Creëer een Fantastische Branding​

Donderdag
22 aug.

Inspiratie & Plaatjes

Vrijdag
23 aug.

Lettertypes & vormen

Zaterdag
& Zondag

Rustdag 🙂

Maandag
26 aug.

Spelen met Kleurenpaletten

Dinsdag
27 aug.

Maak een Pro Plaatje

Woensdag
28 aug.

Creëer een Fantastische Branding

De lessen krijg je iedere dag (behalve op zaterdag & zondag) per mail toegestuurd en daar kun je tijdens deze 5-daagse lekker mee aan de slag. 

De CBC Kickstart actie loopt nog:

Dagen
Uren
Minuten
Seconden

Krijg toegang tot Meer dan 100 Canva Templates, Tutorials, Trainingen en Bonussen!

Bekijk hier meer info over de CBC. De korting en alle bonussen van deze Kickstart lopen af over:

Hi! Ik ben Carola (Beleeft)

Hi! Ik ben Carola (Beleeft)

Meer dan 10 jaar geleden startte ik, na eerst nog even voor de klas te hebben gestaan, met de opleiding Grafisch vormgeving en mocht ik direct ervaring opdoen bij een reclamebureau. 
In 2013 zijn Torben (mijn partner) en ik gestart met ons eigen bedrijf in de Branding & Marketing en na een paar jaar heb ik het lesgeven én creatieve vormgeving gecombineerd in onze Design trainingen, de Branding & Design School én het BED-Special traject. In BED-Special leid ik anderen op als Branding & Design Expert om hun eigen bedrijf hierin op te zetten.  

Ik vind het geweldig om andere creatievelingen te helpen, begeleiden en hen alles te leren over Design & Branding in Canva. Tijdens mijn trainingen en opleidingen zorg ik er altijd voor dat je lekker praktisch aan de slag kunt gaan, of je nu al eerder met Canva hebt gewerkt of het pas nét leert kennen. Doordat ik je met de video’s er stap voor stap doorheen begeleid, is het voor iedereen goed te volgen.

We gaan in deze Gratis 5-Daagse Branding Design Challenge heerlijk Designen, Canva hierbij leren inzetten, jouw creativiteit (her) ontdekken & met veel FUN bezig zijn met mooie dingen maken!

Ik kan niet wachten om jouw Designs voorbij te zien komen! 🙂

Liefs, Carola

Designs Delen

  • In de besloten groep op Facebook kun je je designs delen met de andere deelnemers. Inspireer elkaar op die plek! 🙂 
  • Wil je je designs met mij delen en/of heb je vragen voor mij en mijn team? Dan wil ik je uitnodigen in de besloten VIP lounge waar ik 5x een Live Demo en Q&A Organiseer en je al je vragen aan mij kunt stellen.
  • Als je een design online wilt delen op je Social Media, nodig ik je uit om dit in je story te plaatsen op Instagram en mij persoonlijk (Carola_beleeft) erin te noemen/taggen. Klik op de link om te zien hoe je dat doet. Zo kan ik jouw design namelijk zien. 🙂

© 2024 Carola Beleeft | is onderdeel van To-Cie  
Algemene Voorwaarden & Privacybeleid